AnimeMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnimeMania

Welcome!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Code Geass

Ići dole 
+3
Mudri xest
euphie
Hestia
7 posters
AutorPoruka
Hestia
Admin
Admin
Hestia


Broj poruka : 252
Points : 11158
Reputation : 14
Datum upisa : 20.09.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 10:16 pm

Opis:

U bliskoj budućnosti, presveta Imperija Britanije zauzima više od pola svijeta. Japan, kao i ostale nacije, biva indetifikovan samo brojem - Area 11. Godinama kasnije, odbačeni Britanski princ, Lelouche vi Britanija diže ustanak protiv sopstvene domovine. Kao veoma pametan i inteligentan lik, uz pomoć moći koju je dobio od čudne ženske osobe čiji su inicijali imena C.C, Lelouch kreće u osvetu protiv ostatka sveta.
Nazad na vrh Ići dole
euphie
N00b
N00b
euphie


Broj poruka : 6
Points : 10676
Reputation : 10
Datum upisa : 20.09.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 10:38 pm

obozavam cg!!!!!!!
omiljni su mi lelouch, euphie, kallen i suzaku
Nazad na vrh Ići dole
Hestia
Admin
Admin
Hestia


Broj poruka : 252
Points : 11158
Reputation : 14
Datum upisa : 20.09.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 10:38 pm

Ja odgledala prvu sezonu x3

Fave chars Lulu & Kallen Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mudri xest
Moderator
Moderator
Mudri xest


Broj poruka : 104
Points : 10902
Reputation : 10
Datum upisa : 22.08.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 10:05 pm

R2 je bullshit,za Razliku od prvog Serijala.Kraj je takodje fejlur.Ali,sve u svemu,prvi serijal je awesome.Od likova fave mi je Rurushu.
Nazad na vrh Ići dole
Hollow Scream
N00b
N00b
Hollow Scream


Broj poruka : 31
Points : 10615
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 35

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 11:28 pm

All i need to say is ALL HAIL LELOUCH!!!
Nazad na vrh Ići dole
Hestia
Admin
Admin
Hestia


Broj poruka : 252
Points : 11158
Reputation : 14
Datum upisa : 20.09.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 11:31 pm

Hollow Scream ::
All i need to say is ALL HAIL LELOUCH!!!

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mudri xest
Moderator
Moderator
Mudri xest


Broj poruka : 104
Points : 10902
Reputation : 10
Datum upisa : 22.08.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 2:27 pm

All hail Karen! Only her boobz make me drool ... Very Happy

Spojler:
Nazad na vrh Ići dole
zero`s girl
N00b
N00b
zero`s girl


Broj poruka : 16
Points : 10569
Reputation : 2
Datum upisa : 26.11.2009
Godina : 27
Lokacija : with zero

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 6:30 pm

odglada sam cg vise puta... Very Happy tj 7 puta i nije mi bilo dosadno Very Happy
omiljeni likovi kallen i lelouch, mada ni euphie nije losa , pre sam je volela sad nzm bas, isuvise je dobra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shiro_Amada
N00b
N00b
Shiro_Amada


Broj poruka : 49
Points : 10624
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 104
Lokacija : RX-79(G) Cockpit

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 10:13 pm

Nije Code Geass toliko dobar... Ima mnogo nelogičnih spletova, pa je radnja malo detinjasta... Nije ni čudo što je svi klinci vole taj anime, kad uzmemo u obzir još to da je crtež krajnje neuobičajen...

Ja ga ocenjujem sa 68 od mugućih 100; Interesantan je za gledati, ali samo jedanput. Još jedna stvar koju mu zameram je što jebeno SMRDI koliko ima fanservice-a ubačenog...
Nazad na vrh Ići dole
Mudri xest
Moderator
Moderator
Mudri xest


Broj poruka : 104
Points : 10902
Reputation : 10
Datum upisa : 22.08.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 10:50 pm

Ah , taj crtez iritira , slazem se , pogotovu muski likovi , tipicni Bishounen crtez. Krzljave noge , krzljave ruke , dukacki prsti ... Ali jedna stvar , u kojim situacijama je bio detinjast? Okej , to je miks zhanrova u kome se , kao i u svakom drugom ,pojavljuje romansa , i jedini je deo koji nazivam detinjastim ...
Nazad na vrh Ići dole
Shiro_Amada
N00b
N00b
Shiro_Amada


Broj poruka : 49
Points : 10624
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 104
Lokacija : RX-79(G) Cockpit

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 11:52 pm

Pa, npr. glavni junaci koji unaprsno menjaju stranu ("Orange"), ili glavni junaci koji koji se zarad nekih sitnica protive svojim načelima o stvarnim vrednostima (Viletta), ili, glavni junaci koji odbijaju da umru šta god da ih snađe (Suzaku- znaš, svesno naređenje utiče na podsvesnu kontrolu, i ti od jednom imaš poboljšane reflekse...)...

A i mecha design im je ubi-bože, da ne pominjemo da su svi "super robot" tipa- da nisam video svu onu golotinju, krv i fanservice, pomislio bih da se radi o shounen, a ne seinen stvari...
Nazad na vrh Ići dole
Mudri xest
Moderator
Moderator
Mudri xest


Broj poruka : 104
Points : 10902
Reputation : 10
Datum upisa : 22.08.2009

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimePet Nov 27, 2009 1:48 pm

Yeah , moze se reci , Orange ili Jeremiah je zaista chesto menjao svoje opredeljenje sto se tice strana ( Holy Empire ili Black Knights) , to moze naciniti radnju detinjastom . Takodje , zaista je trash cinjenica da je Viletta protiv-urechila samo zbog Ohgi-a , sto je opet pomalo nerazumljivo , i to mogu nazvati "rupom" . A sto se Suzakuovog slucaja tice , ona rechenica "Live on!" nije trebala toliko da utiche na situaciju , Facepalm detektor mi se ukljuci samo gledajuci loshe osmisljen deo , tj. da svi njegovi udarci postanu jachi zbog te rechenice .
Nazad na vrh Ići dole
whitepuzzle
N00b
N00b
whitepuzzle


Broj poruka : 15
Points : 10359
Reputation : 0
Datum upisa : 13.03.2010
Godina : 27
Lokacija : Ikebukuro :3

Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitimeSub Mar 13, 2010 4:51 pm

I ovo mi je u ptw.Ali u poslednjem. @@
Ne znam zasto D: Ali,uglavnom gledam.
Nazad na vrh Ići dole
http://okashii.forumotion.net
Sponsored content





Code Geass Empty
PočaljiNaslov: Re: Code Geass   Code Geass Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Code Geass
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AnimeMania :: Anime :: Code Geass-
Skoči na: