AnimeMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnimeMania

Welcome!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Higurashi No Naku Koro Ni

Ići dole 
+2
KillSteal
Hestia
6 posters
AutorPoruka
Hestia
Admin
Admin
Hestia


Broj poruka : 252
Points : 11156
Reputation : 14
Datum upisa : 20.09.2009

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 10:08 pm

rica se odvija u Junu 1983. godine,u mestu zvanom Hinamizawa. Glavni lik, Keiichi Maebara,doseljava se tamo,i upoznaje nove prijatelje, Renu Ryuugu, Mion Sonozaki, Furude Riku i Satoko Hojo. Uclanjuje se u klub aktivnosti posle nastave.. I pomislja kako je Hinamizawa mirno i normalno mesto.
Ali onda otkriva,da je na dan Watanagashi Festivala, jedna osoba ubijena,a druga nestala. Polako se i Keiichi uvlaci u citavu zbrku oko toga. A svakom arcu, neko od njih bude posednut i cini zlocine..

Higurashi ima jos 2 dela, Kai i Rei, kao i anime koji je nastao kasnije, Umineko no naku koro ni.
Nazad na vrh Ići dole
KillSteal
Admin
Admin
KillSteal


Broj poruka : 391
Points : 11278
Reputation : 14
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 27

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimeČet Okt 22, 2009 8:58 am

nesam gledao Higurashi, al sam gledao umineko..xD
na want to watch listi mi je...
Nazad na vrh Ići dole
https://anime-mania.serbianforum.info
Hollow Scream
N00b
N00b
Hollow Scream


Broj poruka : 31
Points : 10613
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 35

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 11:18 pm

Ah jedva pogledah prvu sezonu i rekoh stop. Psihodelija horor do daske sa klincima koji su loshe nacrtani i zigledaju da ce im oci iskociti, i kraj koji moram da priznam je bio odlican, ali to je za mene bilo sasvim dovoljno od ovog dela.
Nazad na vrh Ići dole
Shiro_Amada
N00b
N00b
Shiro_Amada


Broj poruka : 49
Points : 10622
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 104
Lokacija : RX-79(G) Cockpit

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimePet Nov 27, 2009 12:57 am

Ne znam zbog čega ljudi ovo stavljaju na naj-naj listu. Istina je da je naime dobar, ali nije toliko dobar, da mu sad ti činiš neko idolopoklonstvo, i šta-ti-ja-znam šta još. Još jedna stvar koja se gleda samo jedanput, jer kad jednom odgledaš, znaš sve moguće spojlere, i to ti kvari užitak daljeg gledanja.

Ovo, takođe, nije anime za početnike (ljude koji su odgledali manje od 30 naslova), jer ima karakterističan način uvođenja u priču, sa zapletom koji je istovremeno i narrational breakdown, i rasplet; interesantno je kako su uspeli da izbegnu predvidivost zaključaka bilo koje od pričica- dok se ne desi, ne znaš šta će se desiti.

72/100
Nazad na vrh Ići dole
♥Bloody Rose♥
N00b
N00b



Broj poruka : 12
Points : 10343
Reputation : 0
Datum upisa : 14.03.2010

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 1:04 pm

upravo sad gledam. Do sada mogu da kazem da mi se svidja.Slazem se sa postom iznad,samo zato sto ga neko stavi zbog sve one krvi i horror scena na top svoje liste,ne znaci da ce ljudi misliti da je cool ili nesta.Od pocetka sam mogla da naslutim sta ce se otprilike desiti,ali uvek sam se kolebala oko toga,pa mislim da je to jos jedan bod vise.
animacija-moze i bolje
odvijanje same price-klasika(pocinje nekim dogadjajem koji sokira sve u prici,i polako sve izlazi na videlo)
Nazad na vrh Ići dole
*~~Anime girl~~*
N00b
N00b
*~~Anime girl~~*


Broj poruka : 20
Points : 10339
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2010

Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 6:33 pm

Obo...Znaci obozavam deo kad padne ona devojka od zgradu... ;D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Higurashi No Naku Koro Ni Empty
PočaljiNaslov: Re: Higurashi No Naku Koro Ni   Higurashi No Naku Koro Ni Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Higurashi No Naku Koro Ni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Higurashi No Naku Koro Ni slike
» Umineko no naku koro ni
» Umineko no Naku Koro ni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AnimeMania :: Anime :: Higurashi no naku koro ni-
Skoči na: