AnimeMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnimeMania

Welcome!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Hellsing, kao deo manga, ali i anime univerzuma

Ići dole 
AutorPoruka
Shiro_Amada
N00b
N00b
Shiro_Amada


Broj poruka : 49
Points : 10624
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 104
Lokacija : RX-79(G) Cockpit

Hellsing, kao deo manga, ali i anime univerzuma Empty
PočaljiNaslov: Hellsing, kao deo manga, ali i anime univerzuma   Hellsing, kao deo manga, ali i anime univerzuma Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 10:22 pm

Interesantno je kako toliko dobra manga može da se upropasti kada se od nje napravi anime; loš crtež, loša animacija, i još gore interpretirana priča su potpuno upropastili doživljaj koji sam imao kada sam čitao strip.

Međutim, zahvaljujući studiju Satelight, izrađena je Hellsing Ultimate OVA, koja je, uz neke kompromise po pitanju dešavanja, ali ne i celokupne priče iz stripa, daleko bolje odradila čitav posao predstavljanja ukupnog doživljaja mračne fantastike savremenog doba. Epizode u OVA serijalu traju 45 minuta, što je prosečno vreme koje je potrebno čitaocu da pročita jednu knjižicu, a takođe i okvirno sadrži materijal određene knjižice koju zastupa.

Ukoliko ste pročitali Hellsing strip, a ne znate koju animiranu verziju da počnete gledati, moja topla preporuka bi vam bila Hellsing Ultimate; po mom mišljenju je originalni Hellsing anime piece of shit.

EDIT: dodatne informacije o originalnom (TV) anime , kao i o OVA serijalu, pogledajte na AniDB-u.
Nazad na vrh Ići dole
 
Hellsing, kao deo manga, ali i anime univerzuma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hellsing slike
» Top 10 Anime
» Top 10 Anime Likova
» Anime Download
» Pogodi Anime

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AnimeMania :: Anime :: Hellsing-
Skoči na: