AnimeMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnimeMania

Welcome!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tokyo Mew Mew

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
KillSteal
Admin
Admin
KillSteal


Broj poruka : 391
Points : 11278
Reputation : 14
Datum upisa : 21.08.2009
Godina : 27

Tokyo Mew Mew Empty
PočaljiNaslov: Tokyo Mew Mew   Tokyo Mew Mew Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 12:50 pm

Opis:
Na njenom prvom sastanku sa Masayom Aoyamom, najpopularnijem dečaku u školi, Ichigo Momomiya biva pogođena misterioznim zrakom koji spoji njen DNK sa DNKom Iromotske divlje mačke. Sledećeg dana Ichigo otkriva da je dobila čudne sposobnosti koje mačke imaju kao i moć da se transformiše u Mew Ichigo. Ona i još četiri devojke, čiji je DNK spojen sa DNKom različitih životinja sa "Crvenim podacima", su odabrane za tajni projekat pod nazivom "Mew Projekat", koji ima zadatak da zastiti Zemlju od invazije vanzemaljaca i njihovog vođe poznatijeg kao Duboko Plavetnilo (Deep Blue).
Nazad na vrh Ići dole
https://anime-mania.serbianforum.info
Shiro_Amada
N00b
N00b
Shiro_Amada


Broj poruka : 49
Points : 10622
Reputation : 2
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 104
Lokacija : RX-79(G) Cockpit

Tokyo Mew Mew Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokyo Mew Mew   Tokyo Mew Mew Icon_minitimePet Nov 27, 2009 1:37 am

Gledajte japansku verziju, ako možete, gledajte da je nabavite necenzurisanu. Mnoooogo je dobra, posebno ako ste fan nekomimi i kemonomimi podkulture!
Nazad na vrh Ići dole
♥Bloody Rose♥
N00b
N00b



Broj poruka : 12
Points : 10343
Reputation : 0
Datum upisa : 14.03.2010

Tokyo Mew Mew Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokyo Mew Mew   Tokyo Mew Mew Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 1:08 pm

japanska verzija je mnogo bolja od ove koju sam ja gledala(barem milion puta).
opet,radnja je malo neoriginalna(vanzemaljci koji pokusavaju da zavladaju svetom i nasele se ovde)
animacija-dobra
anime nije los,ali sigurno nije ni na vrhu moje liste.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tokyo Mew Mew Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokyo Mew Mew   Tokyo Mew Mew Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tokyo Mew Mew
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AnimeMania :: Anime :: Tokyo Mew Mew-
Skoči na: